Nieuws

Aangescherpte Corona maatregelen bij OLTC

Met het oog op het komende Open Toernooi, de trainingsavonden en de voorjaarscompetitie (die dit najaar wordt gespeeld) hebben we de regels op onze club verder aangescherpt. Uiteraard gelden nog steeds de basisregels. Daarnaast zijn er aanscherpingen mbt spelers van competitie/toernooien en bezoekers. We verzoeken eenieder dringend conform deze maatregelen te handelen. Hieronder staat alles uitgebreid beschreven.
 

De aanscherpingen houden het volgende in:  

  • Je mag als speler alleen naar de club komen als je van te voren een baan hebt gereserveerd, je een training hebt of als er een wedstrijd voor je gepland is op een toernooi of in de competitie;
  • Kom dan een kwartier van tevoren, bij de competitie geldt een half uur voor aanvang van de wedstrijd;
  • Je kan niet meer zo maar aan een tafel op het terras gaan zitten: nadat je van de baan komt, kun je gaan zitten aan de tafel met het nummer dat overeenkomt met het nummer van de baan waarop je gespeeld hebt. Dat betekent ook max. 4 personen aan een tafel (als je dus hebt gedubbeld kan een evt. bezoeker helaas niet aan dezelfde tafel zitten);
  • Bij de competitie zal door de VCL en/of de Corona Coördinator duidelijk aangegeven worden welke tafels voor jullie team en de tegenstander bestemd zijn.
  • Tijdens het open toernooi en tijdens de competitie geldt dat elke speler maar één bezoeker/toeschouwer mag meenemen. Zo houden we het aantal bezoekers beperkt;
  • Bezoekers (iedereen die niet een geplande wedstrijd of training heeft) zijn dus nog steeds welkom, maar moeten zich wel registreren. Daarvoor wordt een speciale tafel neergezet. Op de lijst moet de bezoeker tijdstip van aankomst, zijn/haar naam, e-mailadres en 06-nummer invullen. Daarna krijgt de bezoeker een armbandje zodat we kunnen zien wie geregistreerd is. Bezoekers zonder armbandje worden door de Corona Coördinator gevraagd zich alsnog te registreren. Als je dat niet wil moet je ons park helaas verlaten;
  • Bezoekers kunnen uiteraard naast de banen zitten om de wedstrijden te bekijken. Ook daar geldt natuurlijk 1,5 meter afstand. Op het terras zijn er voor de bezoekers ongenummerde tafels en ook in het clubhuis kan je aan tafels zitten;
  • Hou ook aan tafel 1,5 meter afstand van personen die niet bij je in huis wonen. De tafel mag je bezet houden totdat de volgende ronde van diezelfde baan komt. Dan moet je helaas de club verlaten of mogelijk naar een lege tafel in het clubhuis verhuizen;
  • Als het tijdens een van de toernooien of de competitie gaat regenen kunnen we niet met z’n allen in het clubhuis schuilen, daarom worden er meerdere partytenten op het terrein neergezet. Besef je dus dat er niet altijd plek is in het clubhuis en hou altijd 1,5m afstand. Ook in de partytent.
  • Wanneer je terugkomt uit een gebied met een oranje of rood reisadvies dan ben je 10 dagen niet welkom op onze club. Dat geldt voor bezoekers en spelers. Uitzondering zijn alle kinderen tot en met 12 jaar;

De basisregels:

 

We hopen dat we met deze regels hele mooie toernooien en een spannende competitie kunnen gaan spelen. We rekenen op jullie medewerking.

 

Namens het bestuur,

Hans Bauman, voorzitter

« Terug

» Nieuws archief